Nekilnojamojo turto pasiūlymai
Mūsų siūlomi nekilnojamojo turto objektai
Ieškote nekilnojamojo turto? - palikite užsakymą
Norite parduoti, išnuomoti? - siūlykite mums


Mūsų teikiamos paslaugos
Nekilnojamojo turto pirkimas, pardavimas, nuoma:
  butai, namai, žemės sklypai
  komercinės patalpos, pastatai
  nekilnojamojo turto nuoma
Nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimas
Nekilnojamojo turto valdymas, investicinė veikla
Finansinis tarpininkavimas - pagalba savo klientams ieškantiems finansavimo nekilnojamajam turtui įsigyti, statyti, rekonstruoti


Mes siūlome

Kita informacija
Nekilnojamojo turto bendrovė Šiaulių verslininkų rūmai
Šiaulių apskrities nekilnojamojo turto naujienos
Reklama
Kontaktai


 
    TURTO, VERSLO VERTINIMAS

Turto vertinimas yra neatsiejama veiklos, susijusios su nekilnojamuoju turtu, dalis. Kokybiškų vertinimo paslaugų teikimas viena svarbiausių UAB Šiaulių verslininkų rūmai sričių. Mūsų ekspertai atlieka:
- butų ir namų
- komercinių patalpų
- žemės sklypų
- kilnojamojo turto
- verslo vertinimą.
UAB Šiaulių verslininkų rūmai teisę vertinti nekilnojamąjį, kilnojamąjį turtą ir verslą suteikia kvalifikacijos atestatas Nr. 000128, išduotas LR Audito, apskaitos ir turto vertinimo instituto. Vertinimo veikla apdrausta AB "Lietuvos draudimas" turto ir veiklos bendrosios civilinės atsakomybės draudimu. Turto vertinimas suteikia nuomotojams, savininkams, investuotojams informaciją apie realią turto vertę, tai labai svarbu priimant teisingus asmeninius ir verslo finansinius sprendimus. Be to, turto vertinimas yra labai reikalingas tiek įstaigai skolinančiai pinigus ar ieškančiai galimybės juos investuoti, tiek asmeniui ar įmonei norinčiai pirkti ar parduoti turtą, vystyti verslą.
Vertinimo ataskaitą, priklausomai nuo jos formos (preliminari ar pilna) bei objekto dydžio, mūsų ekspertai paruoš per 3-5 darbo dienas.
Užtikriname, kad turto vertinimas bus atliktas objektyviai ir profesionaliai, laikantis konfidencialumo. Jeigu Jums reikalingos mūsų paslaugos, užpildykite kliento anketą, mes operatyviai susisieksime su Jumis.
Patikėkite savo rūpesčius mums

Laikas: 2019 01 22    05:09